+ 48 539 193 885 biuro@pomagamywszystkim.pl

Nasze idee

Praca w wyjątkowej atmosferze

O nas

Jesteśmy wyjątkową firmą świadczącą usługi opiekuńcze, ponieważ naszym hasłem przewodnim jest: Pomagać wszystkim, zarówno Opiekunkom w znalezieniu pracy jak i potrzebującej pomocy Rodzinie w znalezieniu idealnej Opiekunki.

Po dokładnym przestudiowaniu błędów i pomyłek popełnianych w tego typu działalności przez inne firmy, opracowaliśmy system rekrutacji oraz płatności za nasze usługi, który bardzo odpowiada wszystkim: Rodzinie poszukującej Opiekunki, samej Opiekunce no i nam bowiem rzetelnie wykonując swoja pracę, coraz większa liczba osób jest zainteresowana współpracą z nami.

Nasi pracownicy, to zespół osób o bardzo wysokim poziomie wrażliwości, traktujący swoją pracę jak misję, której spełnieniem jest pomoc potrzebującej opieki osobie starszej, bądź chorej, jak i jej Rodzinie, która nierzadko znajduje się w całkiem nowej dla siebie sytuacji i nie wie do kogo zwrócić się o pomoc.

My Cię pokierujemy krok, po kroku i zorganizujemy opiekę w taki sposób, abyś mógł spać spokojnie i skoncentrować się na pracy, codziennym życiu i obowiązkach bowiem nad Twoimi najbliższymi potrzebującymi pomocy będą czuwać nasze Opiekunki.

O wszelkich szczegółach współpracy jak i o cenach świadczonych przez nas usług w zakresie opieki nad osobami starszymi, chorymi bądź niepełnosprawnymi porozmawiamy z Tobą telefonicznie:

 

+48 539 193 885

Zadzwoń, a nie będziesz sam.